Rok 2016
Ważniejsze
osiągnięcia naukowe w kl. I-III
Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich
I miejsce
Aleksander Bagrowski kl. 3b
II miejsce
Wiktoria Adamów kl.3d
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016r
Wyróżnienia:
1. . Michał
Olaniszyn kl.2b 2. Artur Białczyk kl. 2a 3.
Wojciech Rezacz kl. 2c
4. Milena
Lemiowska kl.2c 5. Tomasz Piotrowski kl.2b 6. Adam
Feige kl.
Ważniejsze
osiągnięcia naukowe w kl. IV-VI
XXI Miejsko-Gminny Konkurs Ortograficzny
I miejsce- Lena
Ząbkowska kl. 4d
II
miejsce-Mateusz Górczyński kl.5b
III miejsce-
Agnieszka Knapik kl.6d
Wojewódzki Konkurs Historyczny
I miejsce Mikołaj
Chojecki kl. 6b ( etap wojewódzki)
„Międzynarodowy Konkurs „ Kangur Matematyczny
Wyróżnienie:
Klasa IV
Ząbkowska Lena
Sałamaj Zuzanna
Rajtakowski
Maciej
Sprysak Karol
Rogowski Tomasz
Kl.V
Chudziński Tomasz
Jaroszyk Dawid
Jurkiewicz Adrian
XVI Gminny Konkurs Recytatorski „ Nysa w poezji” dla kl. 4-6
II miejsce w
kat.kl.4 -Jolanta Serba kl.4d
III miejsce -
Wiktoria Cempel kl.6a
Wyróżnienie-
Julia Kamiennik kl.5b
Konkurs Literacki im. Wandy Pawlik „ Mój pamiętniku…”
II
miejsce-Jolanta Serba kl.4d
Wyróżnienie-Adrianna Job kl. 6b
Powiatowy Konkurs
Poezji Jana Pawła II
I
miejsce-Wiktoria Grzegorek kl.5d
II miejsce-Lena
Ząbkowska kl. 4d
Sukcesy sportowe uczniów naszej szkoły z klas I-III
Szachowe
I miejsce w
Mistrzostwach Województwa Opolskiego Juniorów w Szachach Szybkich
do lat 10 -Lemiowska kl. 2c
I miejsce w
Mistrzostwach Województwa Opolskiego Juniorów Szachach Szybkich do
lat 8 -Mateusz Rząsa kl. 1b
I miejsce w III
Otwartych Mistrzostwach Częstochowy w Szachach Szybkich dzieci do
lat 7
I miejsce w
Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w Szachach Szybkich dzieci do lat
7
Gminne Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka
I miejsce :
1.Małgorzata
Pacan – styl grzbietowy dziewczęta
2. Tomasz
Kanonowicz – styl grzbietowy chłopcy
3. Michał Polak
–styl grzbietowy
4. Mateusz
Seremet kl. 3b - kategoria chłopców klas 3
Tenis stołowy
III miejsce w
Mistrzostwach Województwa Opolskiego żaków w tenisie stołowym-Oskar
Skirzewski 3c
karate
2 miejsce w
Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego Karate Kyokushih-
Milena Morawczyńska 3c -
Taniec
I miejsce w I
Wojewódzkim Turnieju Tańca „ Czasem Zakręceni Adam Feige 2c -
I miejsce w I
Wojewódzkim Turnieju Tańca „ Czasem Zakręceni Angelika Konior -
I miejsce na
Ogólnopolskim Turnieju Tańca W Gorzowie Śląskim układ „ Minionki”
Alan Wilk 1e- i
Oliwia Grzegorzek kl. 1b zajęli
Badminton
I miejsce w
Turnieju Badmintona podsumowującym program „ SHUTTLE TIME” -Adam
Feige kl. 2c
II miejsce w
Turnieju Badmintona podsumowującym program „ SHUTTLE TIME” -Paula
Klusek kl.2a
Osiągnięcia sportowe w roku
szkolnym 2015/2016
Kl.IV-VI
lp |
Dyscyplina |
Miejsce |
Opiekun |
1. |
Turniej Piłki nożnej o puchar Donalda Tuska |
V
miejsce dziewczęta młodsze
II
miejsce dziewczęta starsze |
M.Jurczyk |
2. |
Turniej Piłki nożnej o puchar Donalda Tuska |
I
m-ce gmina
III
m-ce półfinał wojewódzki chłopców
II
miejsce powiat- chłopcy starsi |
M.
Jurczyk |
3. |
Halowa Piłka Nożna Dziewcząt |
III
miejsce gmina
|
M.
Jurczyk |
4. |
Halowa Piłka Nożna Chłopców |
1
m-ce gmina
3
m-ce półfinał powiatowy
|
M.
Jurczyk |
5. |
Dwa
Ognie dz |
1
m-ce gmina
3
m-ce powiatowy
|
E.
Galeja |
6. |
Mini
Piłka Koszykowa chłopców |
2 m-ce Zawody powiatowe w Piłce koszykowej chłopców
|
A.Brys |
7. |
Mini
Piłka Koszykowa dziewcząt |
2
miejsce -powiat |
M.Jurczyk |
8. |
Mini
Piłka Ręczna chłopców |
II
m-ce gmina
III
m-ce powiat
|
E.
Galeja |
9. |
Mini
Piłka Ręczna dziewcząt |
III
m-ce gmina
|
E.
Galeja |
10. |
Mały
olimpijczyk |
III
miejsce gmina |
E.
Galeja |
11. |
Tenis
Stołowy chłopcy |
5
m-ce w województwie |
P.
Łyko |
12. |
Turniej im Marka Wielgusa chłopców |
III
m-ce powiat kl 1
IV
m-ce powiat kl 4-5 |
M.
Jurczyk |
13. |
Dwa
Ognie chł |
III
m-ce gmina |
E.
Galeja |
14. |
Szachy drużynowe |
II
m-ce powiat
8
m-ce w województwie |
P.
Łyko |
15. |
Trójbój LA |
7 m-ce ch w województwie
2
m-ce w kat. dziewcząt
7
m dziewcząt w województwie |
E.
Galeja
D.
Sieroń |
16. |
Czwórbój LA |
4-9 w
finale wojewódzkim chłopców
2
m-ce w finale powiatowym dziewcząt |
M.
Jurczyk
D.
Sieroń |
17. |
Pchnięcie Kulą |
1
miejsce w gminie |
E.
Galeja |
18. |
4X100
chł LA |
2
miejsce w gminie |
D.
Sieroń |
19. |
Kinder piłka siatkowa |
4
miejsce w Finale Wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców
klas VI.
6
m-ce klasy IV-chłopców
6
m-ce klasy IV-dziewcząt |
A.
Bryś |
20. |
Biegi przełajowe |
Grzegorek, Rams, Wieczorek – III m-ce gmina
Dudek 7 m-ce w woj. |
D.
Sieroń |
21.
|
Sztafety Przełaje |
II
m-ce dz gmina, powiat
III m-ce ch gmina |
D.
Sieroń, E.
E.
Galeja |
22. |
Unihokej |
IV
m-ce gmina chłopców
IV
m-c gmina dziewczat |
M.
Jurczyk
D.
Sieroń |
23. |
Szkolne zawody w mini piłce siatkowej chłopców |
2
miejsce w półfinale wojewódzkim |
A.
Bryś |
24.
|
Finał woj. LA
|
5
m-ce 300 m dziewcząt
finalista biegu na 100m chłopców
|
P.
Łyko |
|