Opinie dzieci na temat klasy.

Maciuś – moja klasa jest fajna , lubię pracować, uczyć się i poznawać nowe rzeczy. Mam fajnych kolegów i koleżanki

Ola – lubię moją klasę bo mam fajne koleżanki i miłe nauczycielki.

Kamil – moja klasa jest wesoła , są w niej ciekawe dzieci i miła atmosfera. Drażni mnie duża ilość zadań domowych

Aurelia – moja klasa jest inteligentna. W mojej klasie mam dużo fajnych koleżanek.

Mateusz – w mojej klasie jest dużo mądrych dzieci, podoba mi się że są dwie nauczycielki

Arek – moja klasa jest bardzo szczęśliwa, a drażni mnie ciągłe pisanie i dużo pracy

Kuba – moja klasa jest wesoła, ale czasami jest smutno. Pani mówi nam ciekawe rzeczy.

Szymon – moja klasa jest radosna i miła, ciekawa jest nasza pani, a denerwuje mnie dużo zadań domowych.

Asia – moja klasa jest super chociaż jest nas mało. Ciekawe jest to , że jest integracyjna. Czasami denerwują mnie koleżanki.

Adrian – moja klasa jest wspaniała i fajna . Ciekawe są lekcje, a czasami śmieszne.

Paulina – moja klasa jest bardzo wesoła. Są w niej ciekawe lekcje.

Konrad – moja klasa jest inteligentna i wspaniała. Uczą w niej 2 nauczycielki.

Weronika – w mojej klasie wszyscy chcą mieć same piątki, ale im się to nie udaje.

Ania – moja klasa ma mało dzieci, a ja lubię pisać po tablicy. Lubię jeździć na wycieczki.

Wiktoria – w mojej klasie są miłe i serdeczne dzieci, które sobie pomagają. Chciałabym mieć więcej W-F’ów

Karolina – lubię chodzić do mojej klasy, bo jest w niej miło.

Sandra – W mojej klasie jest miło , a na lekcjach pracowicie. Czasami się bawimy i jest wesoło.

Justyna. – lubię moją klasę, bo są w niej ciekawe lekcje, a drażnią mnie krótkie przerwy.