Strona główna O nas Dla rodziców

Nasze foto

Przed Wami nasza wesoła i ruchliwa gromada. Wszyscy lubimy chodzić do szkoły, bo mamy w niej kolegów i koleżanki,  z którymi możemy się pobawić i pogadać.

Oto co każdy z nas napisał o sobie:

SEBASTIAN  LEŚKO. Bardzo lubię jeść lody czekoladowe. Zbieram naklejki ze zwierzętami.

DIANA KUBICKA. Lubię bawić się z koleżankami i bardzo lubię chodzić do szkoły.

EWA WRÓBEL. Często bawię się lalkami. Lubię jeździć na rowerze i hulajnodze. Często chodzę z mamą do parku karmić łabędzie.

OLA SZANDAROWSKA. Jestem spod znaku skorpiona. Interesuję się muzyką, magią, filmem i modą. Lubię czytać różne czasopisma.

PAULINA KOZIOŁ. Bardzo lubię czytać różne książki. Interesuję się przyrodą. Lubię chodzić do szkoły, ponieważ jest w niej wesoło. Często na lekcjach śpiewamy.

KRYSTIAN MOROZIŃSKI. Bardzo lubię jeździć do dziadków na wieś i obserwować pracę rolników. Moim ulubionym sportem jest jazda na rowerze.

ELA WORKIEWICZ. Lubię chodzić do szkoły, uczyć się nowych rzeczy i spotykać się z koleżankami. Interesuję się tańcem towarzyskim i śpiewem. Lubię rysować i czytać książki.

KARINA KOBYLARCZYK. Interesuję się muzyką, przyrodą i turystyką górską. Lubię oglądać filmy przyrodnicze. Potrafię grać na keyboardzie.

BARTEK MĘCIK. Uprawiam różne sporty, najchętniej jeżdżę na rowerze. Lubię budować z klocków LEGO.

PATRYK GRUSZKA. Lubię grać na komputerze, jeździć na rolkach i rowerze. Interesuję się przyrodą i archeologią. Często maluję , rysuję i buduję różne rzeczy z klocków.

WOJTEK TOFIL. Lubię jeść tylko niektóre potrawy, jedzenie innych to dla mnie tortury. Lubię jeździć na rowerze i deskorolce. Chętnie bawię się ze zwierzętami, szczególnie psami.

SZYMON  KOBYLARCZYK. Interesuję się muzyką , przyrodą i kosmosem. Lubię oglądać filmy przyrodnicze. Najlepiej potrafię grać na keyboardzie.

HUBERT SZYLLER. Interesuję się średniowieczem. Bardzo lubię zwierzęta. Mam w domu chomika oraz ryby. Często ze starszym bratem bawimy się w średniowiecznych rycerzy.

KAROLINA DOROŻYŃSKA. Interesuję się przyrodą. Lubię chodzić do szkoły, bo często mamy wycieczki. Chętnie bawię się ze swoimi koleżankami z klasy.

PATRYCJA MARGAZYN. Lubię chodzić do szkoły, bo mogę bawić się w niej z koleżankami. Chętnie rysuję i bawię się lalkami.

MARTA RUPIŃSKA. Interesuję się przyrodą. Bardzo lubię chodzić do szkoły, bo mam w niej dużo koleżanek. Najbardziej jednak lubię chodzić do parku.

ULA WOŹNIAK. Bardzo lubię chodzić do szkoły, bo mogę pobawić się i pośmiać z koleżankami. Interesuję się akrobatyką i zwierzętami. Lubię malować ludzi, zwierzęta i rośliny.

MICHAŁ CYMBALISTA. Interesuję się sportem, trenuję karate. Bardzo lubię zwierzęta, a najbardziej konie. Lubię chodzić do szkoły, bo mam fajnych kolegów. Razem uczymy się ciekawych rzeczy i robimy dużo plastycznych prac.

KATARZYNA FIT. Interesuję się piłką nożną. Najchętniej gram w piłkę z dziewczynami.

DANIEL GAWŁOWSKI. W wolnych chwilach wykonuję ćwiczenia akrobatyczne i gram na komputerze. Lubię wycieczki i jazdę na rowerze.

PATRYK MŁYNARCZYK. Interesuję się samochodami ciężarowymi, zbieram ich modele. Bardzo lubię jeździć na rowerze.

KAROL GNOT. Często bawię się klockami LEGO. Interesuję się życiem dinozaurów. Lubię chodzić do szkoły, bo mogę się tam spotkać z kolegami.

EMILKA WOŁYNIEC. Najchętniej czas wolny spędzam z rodzicami. Lubię jeździć konno i na nartach. Chętnie też bawię się z koleżankami.

ASIA FILIPOW. Lubię chodzić do szkoły. W wolnych chwilach oglądam telewizję. Chętnie bawię się lalkami i czytam czasopisma.