I miejsce skład: Jankiewicz Michał, Wojciechowski Dawid, Kasztelaniec Jakub, Czak Daniel, Kasperski Seweryn, Wezner Oskar, Stojka Paweł, Basza Mikołaj, Stefański Krystian.

Do turnieju zgłosiły się: 4 zespoły dziewcząt oraz 8 zespołów chłopców.

Reprezentacje dziewcząt: SP 1, SP 5, SP 10 oraz ZSS, rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacje chłopców: SP 1, SP 5, po 2 drużyny ze SP 10 i ZSS, Zespół Szkol.-Przedszk. Biała Nyska oraz Zespół Szkol. – Przedszk. Koperniki. Drużyny chłopców w wyniku losowania podzielono na 2 grupy A i B.

W grupie A zagrały: ZSS I, SP 10 II, SP 5 i Zespół Szkol.-Przedszk. Biała Nyska.

W grupie B zagrały: ZSS II, SP 10 I, Zespół Szkol. – Przedszk. Koperniki i SP 1.

W dniu 10 listopada b.r. od godz. 9.00 rozgrywane były mecze eliminacyjne, natomiast 11 listopada b.r. od godz. 13.00 rozgrywane były mecze dziewcząt, półfinały chłopców oraz finały.

W meczach półfinałowych chłopców spotkały się drużyny:

Szkoła Podstawowa Nr 5 – Zespół Szkół Sportowych II / wynik 0:0, rzuty karne 1:2/

Zespół Szkół Sportowych I – Szkoła Podstawowa Nr 10 I / wynik 0:0, rzuty karne 2:3/

W meczach finałowych chłopców zagrały:

Mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 5 – Zespół Szkół Sportowych I – wynik 2:1