Piknik z "Dziesiątką"

Dziewiąty Piknik z Dziesiątką rozpoczął się oficjalnie 2.VI.2007 o godzinie 10.00.  A nieoficjalnie juz od świtu wiele osób starało się, aby ta impreza wypadła jak najlepiej - mimo niepewnej (jak co roku) pogody. Rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji, oraz uczniowie, byli przygotowani na wszystko i ...... zaczęło się:

Prezentacja naszych ulubieńców :

psy, myszki, świnki (oczywiście morskie), żółwie, króliki

Wasi ulubieńcy prezentowali się w sali nr 15 i w plenerze

Wystarczy spojrzeć na zadowolone miny Waszych ulubieńców, żeby stwierdzić że wszystkie zwierzaki są w BAAAAARDZO dobrych rękach!!!

W ramach szkolenia prowadzonego przez Wielką Orkiestre Świątecznej Pomocy - uczyliśmy się też udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach.

Dla chętnych udostępniona też była kawiarenka z nowym szybkim łączem internetowym.

Na scenie głównej odbywały się występy artystyczne, koncerty i konkursy:

A kuchnia zadbała o nasze apetyty:

Ta część boiska szkolnego cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych gości.

W trakcie imprezy można też było dokonać ciekawych zakupów, kupić losy i brać udział w losowaniu cennych nagród.

Wybraliśmy też Mistera i Miss szkoły.

Tymczasem w sali 49 odbywał się konkurs plastyczny, który dotyczył Unii Europejskiej

W tegorocznym pikniku wzięła udział p. burmistrz naszego miasta Jolanta Barska

Przy współpracy ze Strażą Miejską przeprowadzony został konkurs dotyczący bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Piknik zakończył występ zespołu tańca współczesnego TANERO, w którym znaczną część stanowią dziewczyny z naszej szkoły.

DO ZOBACZENIA ZA ROK.